LQH2MCN150M52L
Extended
Manufacturer
Murata Electronics
MFR.Part #
LQH2MCN150M52L
JLCPCB Part #
C2049446
Package
0806
Description
150mA 15uH 3.5Ω ±20% 0806 Power Inductors ROHS