LQH2HPZ6R8MDRL
MFR.Part #
LQH2HPZ6R8MDRL
JLCPCB Part #
C2044572
Description
1Ω 490mA 550mA 6.8uH AEC-Q200 ±20% 1008 Power Inductors ROHS