LQH2HPZ3R3MGRL
MFR.Part #
LQH2HPZ3R3MGRL
JLCPCB Part #
C2042836
Description
1.1A 1.23A 225mΩ 3.3uH AEC-Q200 ±20% 1008 Power Inductors ROHS