LQH2HNH100J03L
Extended
Manufacturer
Murata Electronics
MFR.Part #
LQH2HNH100J03L
JLCPCB Part #
C5752154
Package
1008
Description
1.18Ω 10uH 150mA AEC-Q200 ±5% 1008 Power Inductors ROHS