LQG18HN8N2J00D
MFR.Part #
LQG18HN8N2J00D
JLCPCB Part #
C98009
Description
12@100MHz 200mΩ 4GHz 8.2nH 800mA ±5% 0603 Inductors (SMD) ROHS