LQG18HN4N7S00D
MFR.Part #
LQG18HN4N7S00D
JLCPCB Part #
C882494
Description
12@100MHz 150mΩ 4.7nH 6GHz 900mA Multilayer inductor 0603 Inductors (SMD) ROHS