LQG18HN33NJ00D
MFR.Part #
LQG18HN33NJ00D
JLCPCB Part #
C86068
Description
1.7GHz 12@100MHz 33nH 500mA 540mΩ ±5% 0603 Inductors (SMD) ROHS