LQG18HN2N7S00D
MFR.Part #
LQG18HN2N7S00D
JLCPCB Part #
C162551
Description
120mΩ 12@100MHz 1A 2.7nH 6GHz Multilayer inductor 0603 Inductors (SMD) ROHS