LQG18HN2N2S00D
MFR.Part #
LQG18HN2N2S00D
JLCPCB Part #
C113061
Description
1.1A 100mΩ 12@100MHz 2.2nH 6GHz Multilayer inductor 0603 Inductors (SMD) ROHS