LQG18HH22NJ00D
MFR.Part #
LQG18HH22NJ00D
JLCPCB Part #
C527612
Description
1.6GHz 12@100MHz 22nH 500mA 500mΩ AEC-Q200 ±5% 0603 Inductors (SMD) ROHS