LQG15WZ8N7J02D
MFR.Part #
LQG15WZ8N7J02D
JLCPCB Part #
C3911128
Description
170mΩ 23@250MHz 3.5GHz 550mA 8.7nH AEC-Q200 ±5% 0402 Inductors (SMD) ROHS