LQG15WZ8N7G02D
MFR.Part #
LQG15WZ8N7G02D
JLCPCB Part #
C883548
Description
170mΩ 23@250MHz 3.5GHz 550mA 8.7nH AEC-Q200 Multilayer inductor ±2% 0402 Inductors (SMD) ROHS