LQG15WZ72NG02D
MFR.Part #
LQG15WZ72NG02D
JLCPCB Part #
C1012754
Description
1.1GHz 160mA 2.2Ω 22@250MHz 72nH AEC-Q200 ±2% 0402 Inductors (SMD) ROHS