LQG15WZ6N2C02D
MFR.Part #
LQG15WZ6N2C02D
JLCPCB Part #
C2044136
Description
130mΩ 23@250MHz 4GHz 6.2nH 700mA AEC-Q200 0402 Inductors (SMD) ROHS