LQG15WZ68NH02D
MFR.Part #
LQG15WZ68NH02D
JLCPCB Part #
C3910931
Description
1.1GHz 160mA 22@250MHz 2Ω 68nH AEC-Q200 ±3% 0402 Inductors (SMD) ROHS