LQG15WZ68NG02D
MFR.Part #
LQG15WZ68NG02D
JLCPCB Part #
C1012735
Description
1.1GHz 160mA 22@250MHz 2Ω 68nH AEC-Q200 ±2% 0402 Inductors (SMD) ROHS