LQG15WZ5N1S02D
MFR.Part #
LQG15WZ5N1S02D
JLCPCB Part #
C2044009
Description
120mΩ 23@250MHz 4.5GHz 5.1nH 800mA AEC-Q200 0402 Inductors (SMD) ROHS