LQG15WZ56NJ02D
MFR.Part #
LQG15WZ56NJ02D
JLCPCB Part #
C3910466
Description
1.2GHz 1.8Ω 180mA 22@250MHz 56nH AEC-Q200 ±5% 0402 Inductors (SMD) ROHS