LQG15WZ51NJ02D
MFR.Part #
LQG15WZ51NJ02D
JLCPCB Part #
C3910773
Description
1.3GHz 1.8Ω 190mA 22@250MHz 51nH AEC-Q200 ±5% 0402 Inductors (SMD) ROHS