LQG15WZ4N3S02D
MFR.Part #
LQG15WZ4N3S02D
JLCPCB Part #
C1330612
Description
100mΩ 23@250MHz 4.3nH 5GHz 800mA AEC-Q200 0402 Inductors (SMD) ROHS