LQG15WZ3N7S02D
MFR.Part #
LQG15WZ3N7S02D
JLCPCB Part #
C3910567
Description
100mΩ 23@250MHz 3.7nH 5.5GHz 900mA AEC-Q200 0402 Inductors (SMD) ROHS