LQG15WZ39NG02D
MFR.Part #
LQG15WZ39NG02D
JLCPCB Part #
C1012746
Description
1.4GHz 1.5Ω 190mA 20@250MHz 39nH AEC-Q200 ±2% 0402 Inductors (SMD) ROHS