LQG15WZ36NJ02D
MFR.Part #
LQG15WZ36NJ02D
JLCPCB Part #
C3910686
Description
1.5Ω 1.6GHz 190mA 20@250MHz 36nH AEC-Q200 ±5% 0402 Inductors (SMD) ROHS