LQG15WZ30NG02D
MFR.Part #
LQG15WZ30NG02D
JLCPCB Part #
C3910334
Description
1.3Ω 1.7GHz 20@250MHz 220mA 30nH AEC-Q200 ±2% 0402 Inductors (SMD) ROHS