LQG15WZ2N2C02D
MFR.Part #
LQG15WZ2N2C02D
JLCPCB Part #
C1330660
Description
1A 2.2nH 23@250MHz 60mΩ 8GHz AEC-Q200 0402 Inductors (SMD) ROHS