LQG15WZ2N1C02D
MFR.Part #
LQG15WZ2N1C02D
JLCPCB Part #
C1012733
Description
1A 2.1nH 23@250MHz 60mΩ 8GHz AEC-Q200 0402 Inductors (SMD) ROHS