LQG15WZ22NH02D
MFR.Part #
LQG15WZ22NH02D
JLCPCB Part #
C3910339
Description
1.1Ω 2.1GHz 20@250MHz 22nH 230mA AEC-Q200 ±3% 0402 Inductors (SMD) ROHS