LQG15WZ1N5S02D
MFR.Part #
LQG15WZ1N5S02D
JLCPCB Part #
C2044010
Description
1.5nH 11GHz 1A 23@250MHz 40mΩ AEC-Q200 0402 Inductors (SMD) ROHS