LQG15WZ1N5C02D
Extended
Manufacturer
Murata Electronics
MFR.Part #
LQG15WZ1N5C02D
JLCPCB Part #
C2044148
Package
0402
Description
1.5nH 11GHz 1A 23@250MHz 40mΩ AEC-Q200 0402 Inductors (SMD) ROHS