LQG15WZ1N3C02D
MFR.Part #
LQG15WZ1N3C02D
JLCPCB Part #
C2043779
Description
1.2A 1.3nH 12GHz 30mΩ AEC-Q200 0402 Inductors (SMD) ROHS