LQG15WZ1N1C02D
MFR.Part #
LQG15WZ1N1C02D
JLCPCB Part #
C2043621
Description
1.1nH 1.2A 14GHz 30mΩ AEC-Q200 0402 Inductors (SMD) ROHS