LQG15WZ19NJ02D
MFR.Part #
LQG15WZ19NJ02D
JLCPCB Part #
C1858024
Description
19nH 2.3GHz 20@250MHz 260mA 800mΩ AEC-Q200 ±5% 0402 Inductors (SMD) ROHS