LQG15WZ15NG02D
MFR.Part #
LQG15WZ15NG02D
JLCPCB Part #
C883576
Description
15nH 2.3GHz 23@250MHz 280mΩ 400mA AEC-Q200 ±2% 0402 Inductors (SMD) ROHS