LQG15WZ10NJ02D
MFR.Part #
LQG15WZ10NJ02D
JLCPCB Part #
C3911026
Description
10nH 190mΩ 3.3GHz 500mA AEC-Q200 ±5% 0402 Inductors (SMD) ROHS