LQG15WH91NG02D
MFR.Part #
LQG15WH91NG02D
JLCPCB Part #
C1858262
Description
160mA 2.3Ω 23@250MHz 900MHz 91nH AEC-Q200 ±2% 0402 Inductors (SMD) ROHS