LQG15WH7N5G02D
MFR.Part #
LQG15WH7N5G02D
JLCPCB Part #
C3910897
Description
160mΩ 23@250MHz 4GHz 600mA 7.5nH AEC-Q200 ±2% 0402 Inductors (SMD) ROHS