LQG15WH6N8J02D
MFR.Part #
LQG15WH6N8J02D
JLCPCB Part #
C2042061
Description
140mΩ 23@250MHz 4GHz 6.8nH 700mA AEC-Q200 ±5% 0402 Inductors (SMD) ROHS