LQG15WH4N3B02D
MFR.Part #
LQG15WH4N3B02D
JLCPCB Part #
C883483
Description
100mΩ 23@250MHz 4.3nH 5GHz 800mA AEC-Q200 0402 Inductors (SMD) ROHS