LQG15WH4N1S02D
MFR.Part #
LQG15WH4N1S02D
JLCPCB Part #
C3911333
Description
100mΩ 23@250MHz 4.1nH 5GHz 800mA AEC-Q200 0402 Inductors (SMD) ROHS