LQG15WH47NH02D
MFR.Part #
LQG15WH47NH02D
JLCPCB Part #
C3911156
Description
1.3GHz 1.6Ω 190mA 22@250MHz 47nH AEC-Q200 ±3% 0402 Inductors (SMD) ROHS