LQG15WH40NJ02D
MFR.Part #
LQG15WH40NJ02D
JLCPCB Part #
C1012676
Description
1.4GHz 1.5Ω 190mA 20@250MHz 40nH AEC-Q200 ±5% 0402 Inductors (SMD) ROHS