LQG15WH3N9S02D
MFR.Part #
LQG15WH3N9S02D
JLCPCB Part #
C2043524
Description
23@250MHz 3.9nH 5GHz 900mA 90mΩ AEC-Q200 0402 Inductors (SMD) ROHS