LQG15WH3N8B02D
MFR.Part #
LQG15WH3N8B02D
JLCPCB Part #
C1858189
Description
100mΩ 23@250MHz 3.8nH 5GHz 900mA AEC-Q200 0402 Inductors (SMD) ROHS