LQG15WH3N4B02D
MFR.Part #
LQG15WH3N4B02D
JLCPCB Part #
C1012758
Description
23@250MHz 3.4nH 6GHz 900mA 90mΩ AEC-Q200 0402 Inductors (SMD) ROHS