LQG15WH2N7S02D
MFR.Part #
LQG15WH2N7S02D
JLCPCB Part #
C2044116
Description
2.7nH 23@250MHz 6.5GHz 70mΩ 900mA AEC-Q200 0402 Inductors (SMD) ROHS