LQG15WH2N7B02D
Extended
Manufacturer
Murata Electronics
MFR.Part #
LQG15WH2N7B02D
JLCPCB Part #
C3910427
Package
0402
Description
2.7nH 23@250MHz 6.5GHz 70mΩ 900mA AEC-Q200 0402 Inductors (SMD) ROHS