LQG15WH2N5C02D
MFR.Part #
LQG15WH2N5C02D
JLCPCB Part #
C3911155
Description
2.5nH 23@250MHz 6.5GHz 70mΩ 900mA AEC-Q200 0402 Inductors (SMD) ROHS