LQG15WH2N1S02D
MFR.Part #
LQG15WH2N1S02D
JLCPCB Part #
C3910426
Description
1A 2.1nH 23@250MHz 60mΩ 8GHz AEC-Q200 0402 Inductors (SMD) ROHS