LQG15WH22NG02D
MFR.Part #
LQG15WH22NG02D
JLCPCB Part #
C3911325
Description
1.1Ω 2.1GHz 20@250MHz 22nH 230mA AEC-Q200 ±2% 0402 Inductors (SMD) ROHS