LQG15WH1N9C02D
MFR.Part #
LQG15WH1N9C02D
JLCPCB Part #
C3911405
Description
1.9nH 1A 23@250MHz 50mΩ 8GHz AEC-Q200 0402 Inductors (SMD) ROHS